Objednávka

Vytvorenie

Objednávky

Objednajte si bagety alebo chlebíčky na Vašu najbižšiu udalosť

OTVORENÉ

Donáška cez spoločnosti Wolt a Bolt Food.

PONUKA BAGIET


Podľa Vašich požiadaviek pripravíme akékoľvek množstvo obložených bagiet alebo chlebíčkov na rôzne podujatia, semináre a iné akcie.

Zobraziť ponuku

 

 

 

Ako funguje objednávka?

Do formulára nižšie nám napíšte o akú objednávku chlebíčkov alebo bagiet máte záujem (druh chlebíčku alebo bagety, množstvo, iné info…), dátum a čas kedy má byť objednávka pripravená/doručená a Vaše kontaktné údaje.

Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať s uprasnením a potvrdením objednávky.

Ak je Vám bližšia priama objednávka telefonicky, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 739 123 alebo +421 915 532 113.

Starosť nechajte na nás!

Obložené bagety, či chlebíčky sú veľmi praktický a jednoduchý spôsob ako zabezpečiť stravovanie, aj pre väčší počet ľudí. Odpadajú Vám starosti a náklady ako napríklad na taniere, príbory, obslužný personál a pod., ako pri iných druhoch stravovania.

Bagety a chlebíčky sa pripravujú vždy pred časom dodania, aby bola zabezpečená maximálna čerstvosť. Bagety sú dostatočne veľké, aby boli rýchlou a praktickou náhradou hlavného jedla.

Prosíme, berte na vedomie!

Objenávky väčšieho množstva bagiet alebo chlebíčkov odporúčame objednávať v časovom predstihu, aby sme ich pre Vás stihli pripraviť.

Objednávkový formulár

  Objednávková ponuka

  Kathleen Tessaro

  Odtrhla som si kúsok bagety;
  bola chrumkavá a mäkká, v strede stále teplá.
  Je úžasné ako niečo tak prosté a jednoduché môže byť tak chutné.

  Obložené

  Bagety

  Ponuka bagiet je výnimočná. Môžete si vyberať z viac ako 35 druhov bagiet. Prehľadne rozdelené bagety (mäsité, bezmäsité a rybacie) si môžete pozrieť v našej ponuke bagiet.

  Otvoriť ponuku bagiet

  Viac ako 35 druhov chutných bagiet

   

   

  Obložené

  Chlebíčky

  Naše domáce chlebíčky sú vždy čerstvé; pripravované tesne pred odovzdaním zákazníkovi. Máte na výber zo 7 druhov obloženia chlebíčkov a to: šunka, syr, šunka + syr, saláma, saláma + syr, debrecínka a debrecínka + syr. Základ každého chlebíčka: pečivo, bylinkový dresing, paradajka, uhorka, vajíčko, listový šalát.

  Cena: je rovnaká pre každý druh chlebíčku – 2,00 €
  Podmienky: Objednať minimálne 24 hodín vopred do 12:00. Vhodné objednať viac dní vopred – akceptácia objednávky na základe voľných termínov. Minimálny počet 20 kusov.

  Až 7 druhov čerstvých obložených chlebíčkov